УКРАЇНА

16:44

23.04

Влада

Країни ЄЕП погоджуватимуть вступ до ВТО

0

Україна, Росія, Білорусь і Казахстан вирішили погоджувати процес свого вступу до Всесвітньої торгової організації (ВТО), повідомив за підсумками засідання глав країн-учасниць ЄЕП президент Білорусі Олександр Лукашенко, передають «Українські Новини».

Лукашенко вважає, що спільні дії щодо вступу до ВТО допоможуть чотирьом країнам вступити в цю організацію на більш вигідних умовах.

«Коль не вийшло у СНД, ми вирішили домовитися в Єдиному Економічному Просторі», - сказав Лукашенко. І нагадав, що така домовленість існувала між країнами-членами Співдружності Незалежних Держав, а також у Євро-Азійському Економічному Співтоваристві, але вона не виконана.

За словами Лукашенка, на даному етапі 4 країни-учасниці ЄЕП по-різному просувалися в переговорах про вступ до ВТО. Найбільш успішні в цьому процесі Україна і Росія, зазначив білоруський лідер.

Президент України Леонід Кучма сказав, що на засіданні президенти дали доручення групі високого рівня вивчити процес вступу до ВТО чотирьох країн і у вересні на наступній запланованій зустрічі глав-держав розглянути це питання.

Президент Росії Володимир Путін сказав, що між членством у ВТО й участю в регіональних економічних організаціях нема протирічь. Він вважає, що зараз 4 країни знаходяться в привілейованому становищі, коли можуть погодити свої позиції щодо ВТО.

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв уточнив, що досягнення домовленості не означає, що країни будуть синхронно прийняті до ВТО.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus