УКРАЇНА

20:52

27.05

Влада

Казахстан – за створення єдиного митного союзу

0

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв наголосив на важливості створення єдиного митного союзу для чотирьох країн. За його словами, це допоможе країнам-учасникам просунутися в перемовинах про вступ у Всесвітню торговельну організацію, повідомляє РІА «Новости».

Назарбаєв зазначив, що після їхнього вступу до Всесвітньої торговельної організації формувати митний союз між четвіркою буде складніше. Він також наголосив на необхідності створення єдиного транспортного союзу і єдиних тарифів на залізничні перевезення. Це, на думку президента Казахстану, стане конкретними кроками реалізації Угоди про ЄЕП.

ЄЕП може стати потужним локомотивом економічного прогресу у всій Євразії, вважає президент РФ Володимир Путін. «Наша спільна мета - створення якісне нового, що відповідає сучасним вимогам, об’єднання, здатного не тільки зміцнити наші країни, але й стати потужним локомотивом економічного прогресу у всій Євразії»,- сказав президент Росії на відкритті самміту ЄЕП у Ялті.

На думку Путіна, «економічна інтеграція, свобода переміщення товарів і послуг може стати потужним важелем зростання економік чотирьох країн, підвищення їхньої конкурентноздатності на глобальних ринках».

Путін вважає, що практично синхронна ратифікація Угоди про формування ЄЕП парламентами чотирьох країн підтвердила, що і у Росії, і в Україні, і в Казахстані, і в Білорусі є практична зацікавленість у такій економічній інтеграційній структурі.

Своєю чергою, президент Білорусі Олександр Лукашенко, виступаючи на відкритті зустрічі президентів у Ялті, закликав прийняти на самміті ЄЕП у Ялті конкретні рішення. наголосивши, що важливо домовитися вже сьогодні. «Якщо сьогодні зустріч не дасть конкретних результатів, посмію ризикнути припустити, що це буде початком безперспективної роботи», - зазначив він. Лукашенко також висловився за те, щоб формування ЄЕП здійснювалося з урахуванням норм і правил Всесвітньої торговельної організації.

Нагадаємо, сьогодні в Ялті в Лівадійському палаці відкрилася зустріч глав держав-учасників Угоди про формування Єдиного економічного простору

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus