УКРАЇНА

00:03

25.05

Влада

Мін’юст класифікує законодавство за галузями

0

Міністерство юстиції України планує вдосконалити систематизацію вітчизняного законодавства. З цією метою всі акти законодавства України будуть класифіковані по відповідних галузях. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Мін’юсту.

На сьогодні триває робота щодо створення та затвердження Класифікатора галузей законодавства України. Нормативно-правові акти, внесені до Єдиного державного реєстру, готуються до систематизації класифікатором. Про це повідомила заступник Міністра юстиції України Лідія Горбунова на семінарі з питань організації діяльності органів юстиції по систематизації законодавства.

На сьогодні до інформаційного фонду Держреєстру нормативно-правових актів – автоматизованої системи збирання, накопичення та опрацювання інформації - внесено понад 27 тисяч правових актів, що надійшли до Мін‘юсту за період з 1 січня 1985 року. Для всіх актів, внесених до Держреєстру, визначено ключові слова. Нормативно-правові акти класифікуються за назвою, датою ухвалення та органом, що їх видав та джерелами офіційного опублікування.

Після створення Класифікатора законодавство України буде також розбите по галузях. Це має удосконалити пошук та доступ до правової інформації, наголосила заступник Міністра.

Лідія Горбунова також повідомила, що Мін’юстом України розглядається перспектива створення на базі управлінь юстиції в кожному обласному та районному центрі інформаційно-правових центрів, через які правова інформація могла би бути доступною кожному громадянину або юридичній особі в Україні.

Нагадаємо, що Державний реєстр нормативно-правових актів був створений у жовтні 2002 року. Держателем реєстру визначено Мін’юст. У 2004 році Мін‘юст надав також можливість доступу до інформаційного фонду Реєстру усім обласним управлінням юстиції. Протягом 2003 року Міністерство юстиції завершило формування Державного реєстру нормативно-правових актів, опрацювавши для цього понад 60 тисяч правових актів. Інформація з Реєстру є доступною для будь-якої фізичної чи юридичної особи не лише в Україні, але й в усьому світі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus