УКРАЇНА

20:54

24.04

Влада

У лікарнях з ознаками отруєння перебуває 352 дитини

0

У Києві, Київській та Харківській областях в лікарнях з харчовим отруєнням перебувають 352 дитини.

Станом на понеділок, 24 травня, у лікарнях Києва знаходяться 229 хворих із харчовим отруєнням, у Київській області - 22. Виписано із стаціонару у зв’язку з покращенням стану здоров’я 9 дітей. Отримують лікування в умовах “стаціонару вдома” – 250 дітей, повідомили «proUA» у прес-службі Міністерства охорони здоров’я. Темп поступлення дітей у стаціонари уповільнюється.

Загальна кількість захворілих на гостру кишкову інфекцію становить 501 осіб, з них 479 – мешканці м. Києва, 22 – Київської області.

Стан дітей у м. Києві та Київській області легкої та середньої тяжкості. Загрози для життя жодної дитини немає. Лікарі відзначають позитивну динаміку у стані госпіталізованих дітей. Діти, які знаходяться під медичним наглядом вдома, мають або легкий перебіг захворювання, або включені у групу ризику з огляду на можливе виникнення захворювання.

При проведенні епідемічного розслідування встановлено, що діти вживали продукцію ДКП “Молочна фабрика-кухня дитячого харчування № 1”, яка підпорядкована Головному управлінню охорони здоровўя та медичного забезпечення Київської міської державної та обслуговує 66 роздавальних пунктів.

Епідрозслідуванням встановлено, що причиною виникнення епідускладнення стала молочна продукція, вироблена ДКП “Молочна фабрика-кухня дитячого харчування № 1” та реалізована населенню через мережу роздавальних пунктів.

За попередніми даними захворювання ймовірно виникло внаслідок вживання сиру, що надійшов у реалізацію 19.05.04 р. та 20.05.04 р.

У Харкові на гостру кишкову інфекцію захворіло 117 дітей, 101 з яких знаходиться у стані середнього ступеню тяжкості у лікарнях міста. 16 дітей лікуються амбулаторно в умовах “стаціонару вдома”.

За попередніми даними Міністерства охорони здоров’я захворювання ймовірно виникло внаслідок вживання молочнокислої продукції (сметана, сир). Виробники продукції: сметани – АТОВ “Харківплемсервіс”, сиру – ЗАТ “БалмолокоПлюс”; постачальник – СПД Ковальова Л.О.

Міністерство надзвичайних ситуацій подає дещо інші дані про кількість дітей у яких виявлено ознаки отруєння. Розбіжності даних МОЗ та МНС з приводу госпіталізованих дітей у прес-службі МОЗ пояснили більшою оперативністю МОЗ та частотою подачі інформації.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus