УКРАЇНА

02:57

16.10

Влада

Назарбаєв вважає, що ЄЕП запрацює у 2005 році

0

Казахстан вважає, що Єдиний Економічний Простір між Росією, Україною, Білоруссю і Казахстаном може бути створений 2005 року. Про це заявив на зустрічі з президентом Леонідом Кучмою президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв, повідомляють «Українські Новини».

Назарбаєв зазначив, що в створенні ЄЕП відбулися значні зрушення, насамперед, маючи на увазі ратифікацію документа про створення ЄЕП парламентами чотирьох країн.

На зустрічі з Кучмою Назарбаєв говорив також про двосторонні економічні відносини, зазначивши зростання товарообігу в минулому році та в 2004, а також наявність спільних цікавих проектів у сільському господарстві і нафтовій сфері.

На початку зустрічі Назарбаєв зазначив, що засідання Ради глав держав-учаснииць угоди про формування ЄЕП «для нього є несподіваним». На що Кучма відповів, що такі зустрічі завжди дають результат.

«Завжди результат є, коли експромт, але це не експромт. Ми попрацювали, щоб відбувся ЄЕП, сам документ», - сказав Кучма. Також він наголосив на важливості реалізації угоди на практиці.

Як повідомлялося, у понеділок у Ялті в Лівадійському палаці почнеться самміт ЄЕП.

20 травня Казахстан одержав останнє повідомлення про проведення внутрішньодержавних процедур щодо ратифікації угоди про створення ЄЕП.

Таким чином, документ вважається таким, що набрав чинності з 20 травня.

Очікується, що в найближчі дні сторони обміняються ратифікаційними грамотами цього документа.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus