УКРАЇНА

04:23

21.05

Влада

Приватизація «Укртелекому» розпочнеться в червні?

0

Конкурс з приватизації 42,86% акцій національного оператора зв’язку ВАТ «Укртелеком» може бути оголошено у червні поточного року, однак точні його терміни визначить Держкомісія з приватизації «Укртелекому», яку очолює перший віце-прем’єр, міністр фінансів України Микола Азаров, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Таке припущення висловив голова Фонду держмайна України (ФДМ) Михайло Чечетов в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна». Глава ФДМ також зазначив, що офіційна оцінка вартості «Укртелекому» ще не проведена: «Ми її не робили, і на даний момент я не готовий озвучити вартість монополіста». На його припущення, від продажу «Укртелекома» держава повинна отримати близько 1 млрд. доларів.

«Оцінка ґрунтується на сьогоднішній ситуації в «Укртелекомі», на аналізі фінансово-господарської діяльності, на стані його основних і обіігових коштів, кредиторської заборгованості, на підставі оцінки політичних ризиків, що є в Україні тощо. Це тільки прогноз без офіційних розрахунків, що ґрунтується на результатах презентації «Укртелекому» у Ганновері», - наголосив Михайло Чечетов.

ВАТ «Укртелеком» – лідер на ринку стаціонарного телефонного зв’язку України, обслуговує 9 млн. абонентів з 11 млн. жителів, що користуються стаціонарним телефонним зв’язком, володіє найбільш розгалуженою первинною мережею, у якій діють понад 12 тис. км волоконно-оптичних ліній зв’язку.

Наприкінці березня поточного року в Ганновері (Німеччина) у рамках міжнародної виставки високих технологій CeBIT-2004 відбулася презентація «Укртелекому». Презентація компанії проводилася також у липні 2002 року в Лондоні, однак тоді пропозиції інвесторів не зацікавили Україну.

На даний момент 92,86% акцій «Укртелекому» належать державі і перебувають в підпорядкуванні ФДМ, 7,14% акцій реалізовані на пільгових умовах працівникам підприємства наприкінці 2001 -і початку 2002 року.

«Укртелеком» у першому кварталі 2004 року дістав чистий прибуток на суму 161 млн. грн. при обсязі доходу 1,4 млрд. грн.

Акції «Укртелекому» у ПФТС у п’ятницю, 21 травня, котирувалися за курсом 0,54 грн. за акцію, а капіталізація компанії становила 10,11 млрд. грн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus