УКРАЇНА

07:56

25.05

Влада

Дизентерійна паличка – причина захворювання дітей у Харкові

0

У харківських дітей, що отруїлися неякісними молочними продуктами, під час лабораторних досліджень виділено дизентерійну паличку, що і виявилася збудником захворювання. Про це повідомила прес-секретар міністра охорони здоров’я Уляна Лозан, передає «Інтерфакс-Україна».

За станом на 16.00 неділі в лікарнях Харкова знаходяться 130 дітей, усього виявлено 202 хворих.

У шпиталях Києва станом на ранок понеділка з харчовим отруєнням середньої ваги перебувають 287 дітей віком від 6 місяців до 2 років, інформує Міністерство з питань надзвичайних ситуацій і у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Постановою санітарно-епідеміологічної служби Деснянського району столиці заборонено виготовлення і реалізація продукції Молочної фабрики-кухні дитячого харчування №1 до остаточного з’ясування причин отруєння дітей і результатів вірусологічних і бактеріологічних досліджень.

Як повідомлялося, причиною отруєння дітей стало вживання молочної продукції виробництва Молочної фабрики-кухні дитячого харчування №1 Деснянського району Києва. За попередніми результатами дослідження аналізів хворих дітей виділяється «умовно-патогенна мікрофлора», що могла викликати інфекційний процес. Разом з тим остаточно визначити збудник інфекції стане можливим тільки після виділення аналогічного збудника з харчових продуктів. Тривають дослідження продуктів .

Прокуратура Києва порушила кримінальну справу за фактом порушення правил поводження з мікробіологічними та іншими біологічними агентами і токсинами на комунальному підприємстві «Молочна фабрика-кухня дитячого харчування №1» у Києві, що призвело до масового отруєння дітей.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus