УКРАЇНА

01:55

20.04

Влада

Отруєння дітей: в трьох областях виявлено 780 випадків

0

Станом на 16 годину 23 травня, в Києві ситуація з отруєнням дітей стабілізується і кількість госпіталізованих з діагнозом харчове отруєння не збільшується. В Одесі ситуація залишається сталою. В Харкові ситуація дещо погіршилась. В Києві виявлено 566 дітей з ознаками кишкової інфекції, в Харкові - 202, в Одеській області - 12.

В лікарнях Києва і Київської області, на сьогоднішній день, залишається 207 дітей, що отруїлися їжею з дитячої молочної кухні №1. Про це кореспонденту «proUA» повідомила прес-секретар міністра охорони здоров’я Уляна Лозан. За її словами, загалом у столиці отруїлося 566 дітлахів, з лікарень вже виписали 43 дитини. Решта малюків лікуються вдома.

У.Лозан зазначила, що різке збільшення кількості виявлених хворих малюків впродовж останніх 2 днів обумовлено проведенням педіатрами міста епідконтролю. Під час обходу квартир лікарі брали під нагляд усіх малюків, що мали навіть незначні відхилення від норми, які можна було розцінювати як клінічний прояв хвороби.

За даними медиків, ситуація стабілізувалася.

За результатами лабораторних досліджень аналізів дітей, що захворіли, виділяється умовно-патогенна мікрофлора, яка могла викликати інфекційний процес. Як повідомила прес-секретар міністра охорони здоров’я Уляна Лозан, вважати цей збудник причиною спалаху захворювання можливо лише за умови виділення аналогічного збудника з харчових продуктів молочної кухні №1. Дослідження цієї їжі тривають. Як запевнила У.Лозан, зазначений збудник не спричинить в подальшому ускладнень здоров’ю немовлят. Темпи виявлення хворих і їх госпіталізація зменшилися. А темп виписки з лікарень прискорився. Водночас лікарі передбачають, що впродовж найближчих 1 – 2 днів ще будуть реєструвати поодинокі нові випадки отруєння немовлят.

За даними прес-секретаря міністра охорони здоров’я Уляни Лозан, у Харкові виявлено вже 202 випадки отруєння, 130 дітей госпіталізовано. За попередніми даними лабораторних досліджень, збудник захворювання – дизентерія.

В місті Бєлгород-Дністровський Одеської області в лікарні знаходяться 12 дітей з місцевого шкільно-виховного комбінату. За словами У.Лозан, 10 з них госпитализировано в суботу, двоє – у неділю з попереднім діагнозом «гострий гастроентероколіт». Всі діти з однієї групи, віком від 1 до 3 років.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus