УКРАЇНА

21:36

25.05

Влада

Буш: Україні треба вдосконалити демократію

0

Українці гідні жити в Європейському Союзі, однак Україні необхідно вдосконалити свою демократію, вважає екс-президент США Джордж Буш-старший. Про це він заявив, виступаючи перед студентами Національного університету імені Шевченка у Києві, повідомляє «Громадське радіо».

41-ий американський президент зазначив, що «вдосконалення демократiї є найкращим шляхом для всiх, i це треба зробити». «Метою має бути вдосконалення демократії i поліпшення життя простого українця», - сказав Буш. Чим прозорішою буде демократія, тим заможнішим буде український народ, вважає американський політик. Буш також висловив сподівання, що Україна стане членом ЄС.

За словами Буша-старшого, цього року і Україну, і Америку «чекає активна битва ідей» на виборах. Він зазначив, що пересвідчився, «наскільки серйозно змінилася ситуація в Україні» відтоді, як він відвідав Київ у 1991 році.

Екс-президент США сказав, що економічні досягнення України та демократичні зрушення, що сталися за останні роки, прагнення України в ЄС, ВТО, НАТО та інші організації, можуть бути свідченням того, що вибори пройдуть вільно і демократично.

Буш наголосив, що вибір України – це, передусім, те, яким чином проходитимуть вибори президента. «31 жовтня Україна має фантастичну можливість» довести свій демократичний вибір. «Саме цього я щиро бажаю», - зазначив екс-президент.

Якщо вибори в Україні будуть вільними, демократичними, прозорими, - це буде хорошим знаком у подальших відносинах між Україною і Америкою, зазначив Буш.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus