УКРАЇНА

16:27

26.05

Влада

Ініціюють приватизацію «Одеса – Броди»

0

Депутат Верховної Ради від округу №135 Одеської області Ігор Рєзник пропонує парламентові дозволити приватизацію 49,9% нафтопроводу «Одеса – Броди». Про це йдеться в законопроекті «Про особливості приватизації потужностей системи транспортування вуглеводнів «Одеса – Броди», передають «Українські Новини».

У законопроекті пропонується створити національне акціонерне товариство «Одеса – Броди», а також Національне акціонерне товариство «Нафтопровід «Південний» і передати в його статутний фонд 50% мінус 1 акція «Одеса – Броди».

Законопроект також пропонує продаж не менше 25% плюс 1 акція «Одеса – Броди» «Південного» промисловому інвесторові, а також пільговий продаж частини акцій.

Як повідомлялося, у березні Верховна Рада перенесла розгляд пропозиції Кабінету Міністрів про передачу «Одеса – Броди» у концесію через відсутність економічного обґрунтування.

У березні російсько-британська ТНК-BP, що продає нафтопродукти в Україні, заявила, що хоче взяти в концесію «Одеса – Броди» для прокачування російської нафти в напрямку Одеси на час його добудування до польського Плоцька.

Потужність нафтопроводу «Одеса – Броди», будівництво якого закінчилося наприкінці 2001 року, становить 9 млн. тонн на рік, довжина - 674 кілометри.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus