УКРАЇНА

06:11

28.05

Влада

ЄС не проти вступу Росії до ВТО

0

Євросоюз виступив на підтримку вступу Росії до Всесвітньої торговельної організації (ВТО). Відповідний протокол був підписаний міністром економічного розвитку РФ Германом Грефом і комісаром ЄС з торгівлі Паскалем Ламі на переговорах у Москві, повідомляє РІА «Новости».

Зокрема, цей документ містить домовленості про зниження імпортних тарифів і визначає умови доступу на російський ринок європейських банків, страхових і телекомунікаційних компаній.

До сьогоднішнього дня вступ Росії до ВТО підтримували тільки 10 країн із 147 членів цієї організації. Очікується, що угода з Євросоюзом значно полегшить Росії подальші переговори.

Президент РФ Володимир Путін на прес-конференції за підсумками самміту Россія-ЄС високо оцінив підписання угоди між Росією і ЄС про завершення переговорів у рамках вступу РФ у Всесвітню торговельну організацію. Однак наголосив, що Росія має бути членом ВТО на прийнятних для неї умовах.

Двосторонні переговори з ЄС про вступ Росії у ВТО тривали шість років. Основне заперечення, яке висловлював Євросоюз, стосувалося внутрішньоросійських цін на енергоносії. ЄС вимагав їхнього суттєвого підвищення, стверджуючи, що дешева енергія створює переваги для російських товарів на європейському ринку.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus