УКРАЇНА

06:18

23.05

Влада

Кожне друге підприємство порушує дисципліну цін

0

З початку 2004 року підрозділами Міністерства економіки проведено 5224 перевірки, якими виявлено порушення державної дисципліни цін більш ніж у кожному другому підприємстві (2633). Про це «proUA» повідомили в прес-службі Міністерства економіки.

Такі перевірки проводяться регулярно з метою забезпечення постійного контролю за дотриманням законодавства при реалізації борошна, круп, хліба та хлібобулочних виробів і недопущення фактів необґрунтованого підвищення цін на основні продукти харчування органами державного контролю за цінами в регіонах, де запроваджено державне регулювання цін на продукти харчування.

За результатами перевірок до порушників застосовано економічні санкції на суму 321,8 тис. грн. На 971 посадову особу накладено адміністративні штрафи в загальному розмірі 100,9 тис. грн. В усіх випадках неправомірно встановлені ціни скасовано і приведено у відповідність до вимог чинного законодавства, чим попереджено обрахування споживачів на 2,2 млн. гривень.

За даними Мінекономіки, найбільше порушень було виявлено в Миколаївській області, найменше – у Херсонській.

Головним чинником, який надає можливість суб’єктам господарювання порушувати державну дисципліну цін залишається недосконалість законодавчої бази, йдеться у повідомленні прес-служби.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus