УКРАЇНА

02:40

22.06

Влада

Україна - за нову резолюцію Радбезу ООН щодо Іраку

0

Україна вважає надзвичайно важливим дотримання терміну передачі влади тимчасовому іракському урядові, запланованого на 30 червня 2004 року, заявив заступник Міністра закордонних справ України Олег Шамшур, що взяв участь у політичних консультаціях з питань Іраку на рівні заступників міністрів закордонних справ і послів держав-учасників коаліції, що минули у Вашингтоні 20 травня. Про це «proUA» повідомили в прес-службі КМУ.

Шамшур заявив, що Україна виступає за посилення ролі ООН у мирній реконструкції Іраку, а також є прибічником прийняття нової резолюції Ради Безпеки.

Заступник глави зовнішньополітичного відомства України наголосив, що як партнер по коаліції Україна має потребу в надійній системі обміну інформацією, як на політичному, так і на військовому рівнях, регулярних консультаціях щодо виконуваних нами миротворчих завдань, а також стратегічного бачення розвитку стабілізаційних процесів в Іраці. Цю позицію України підтримали інші учасники консультацій.

Олег Шамшур на консультаціях у Вашингтоні наголосив зацікавленість України в участі її компаній у відновленні Іраку, зазначивши, що Україна розглядає зусилля щодо відновлення Іраку як принципово важливі для врегулювання ситуації в країні.

Зокрема, за його словами, Україна зацікавлена в участі в поновленні повномасштабного функціонування аеропорту міста Ель-Кут, про що йшлося в листі на ім’я президента Буша, підписаному президентами України Леонідом Кучмою і Польщі Олександром Кваснєвським.

На порядку денному консультацій на рівні заступників Міністрів закордонних справ і послів держав-учасників коаліції, що відбулися у Вашингтоні, були питання, пов’язані з передачею влади тимчасовому урядові Іраку і змістом нової резолюції ООН щодо Іраку.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus