УКРАЇНА

14:39

26.05

Влада

Асадчев звинувачує комуністів у чорному піарі

0

“Чорним піаром у виконанні комуністів” назвав народний депутат, член УНП Валерій Асадчев інформацію представника КПУ Валерія Мішури з питань встановлення фактів закордонного втручання у фінансування виборчих кампаній в Україні через недержавні організації, що існують на гранти іноземних держав, та блокування комуністами трибуни через іракське питання. Асадчев вважає, що “цими діями представники фракції комуністів виконують завдання Банкової – паплюжити “Нашу Україну” та БЮТ”, повідомили «proUA» у прес-службі УНП.

Асадчев вважає, що мета комуністів – якомога довше утримувати ситуацію щодо перебування українських військ в Іраку у підвішеному стані. Оскільки це, на думку народного депутата, дає їм можливість лити бруд на представників “Нашої України”.

Звіт спеціальної комісії ВР про встановлення фактів закордонного втручання у фінансування виборчих кампаній, Асадчев називає можливістю для комуністів “погано говорити про опозицію”.

“У документі жодним словом не згадуються ні комуністи, ні блок “За Єдину Україну”, а мова йде лише про “Нашу Україну”, БЮТ та СПУ” – пояснив він. І додав, що все це “відвертий бруд, який сьогодні ллють на опозиційні фракції руками комуністів”.

Асадчев підкреслив, що “цей бруд не має жодних доказів, оскільки звіт “не містить жодного факту фінансування виборів, а просто перелічує недержавні фонди, які існують і функціонують в Україні”.

Нагадаємо, сьогодні депутати заслухали доповідь голови тимчасової слідчої комісії з питань встановлення фактів іноземного втручання у фінансування виборчих компаній в Україні через недержавні організації, що існують на гранти іноземних держав Валерія Мішури.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus