УКРАЇНА

06:23

28.05

Влада

КПУ закликала українців до акцій протесту

0

Комуністи закликали українських громадян вийти на акцію протесту: “Поверніть наших дітей з Іраку” і вимагають відставки міністра оборони Євгенія Марчука, повідомляє «UA TODAY».

Сьогодні на ранковому засіданні ВР член фракції КПУ Катерина Самойлик вкотре озвучила позицію комуністів щодо перебування українських військових в Іраку і безпосередньо дій військових, у першу чергу американських, в цій країні.

Вона охарактеризувала дії військ США в Іраку як “наругу, насильство, бомбардування житлових кварталів” і наголосила: “Ось ціна їхньої демократії, ось куди їхні прислужники відправили наших синів! Де честь і совість міністра оборони, який завіряв нас, що знає, де зброя масового знищення, зухвало брехав, що наші війська будуть тільки в Кувейті?”.

К.Самойлик, звертаючись до Є.Марчука, запитала в нього, як він “буде дивитися в очі матерів, які втратили своїх дітей в Іраку”.

Вона наголосила, що фракція КПУ вимагає негайного виведення військ з Іраку, захисту тих, хто працює в Іраку, хто перебуває там під арештом (двоє українських моряків із судна “Навстар-1”.

К.Самойлик також закликала громадян України, особливо матерів, провести акцію протесту за виведення військ з Іраку. “Не дамо спокійно жити тим, хто на криваву бойню відправив наших дітей, захистимо Україну від можливих терактів”, - заявила вона.

Україна направила в Ірак 1 634 миротворці, які дислоковані у провінції Васіт за 120-140 км на південний схід від Багдада в зоні польського командування.

Миротворці почали виконувати свою місію 28 серпня 2003 року. Відтоді в Іраку загинуло 6 українських миротворців.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus