УКРАЇНА

00:32

23.05

Влада

Інститут міжнародних відносин США працює на Ющенка?

0

На сьогоднішній день понад 27% сфери діяльності недержавних громадських організацій безпосередньо пов’язані з проведенням виборчих кампаній в Україні, заявив у п’ятницю у ВР голова тимчасової слідчої комісії з питань встановлення фактів іноземного втручання у фінансування виборчих компаній в Україні через недержавні організації, що існують на гранти іноземних держав, Валерій Мішура, повідомляє «ІНФА».

За словами депутата, на сьогоднішній день Національний демократичний інститут міжнародних відносин США реальну допомогу надає тільки представникам блоку «Наша Україна», БЮТ і СПУ.

Це робиться, за словами Мішури, з метою створення і розробки стратегії приходу до влади лідера «Нашої України» Віктора Ющенка.

Крім того, за словами Мішури, іноземні держави через вітчизняні громадські організації намагаються втрутитися в перебіг політичних процесів з метою коректування результатів виборів президента України в 2004 році. Підтвердженням цього, за його словами, є фінансування такого проекту, як «Моніторинг демократії» коаліції «Новий вибір». Найвпливовішими організаціями, що входять до складу коаліції «Новий вибір», є Комітет виборців України, Лабораторія законодавчих ініціатив, а також низка інших.

Мішура зазначив, що недержавні організації, фінансовані із-за кордону, використовуються для розробки і впровадження ефективних політтехнологій у країнах з перехідною економікою з метою подальших змін їхнього внутрішнього і зовнішньополітичного курсу в руслі стратегічних інтересів тих, хто надає кошти.

Разом з тим, наголосив Мішура, комісія не має фактів щодо збору інформації закритого конфіденційного характеру та інформації, що є держтаємницею.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus