УКРАЇНА

20:54

22.05

Влада

Кучма за збільшення частки місцевих податків у доходах місцевих бюджетів

0

Президент Леонід Кучма вважає за необхідне збільшити частку місцевих податків і зборів у доходах місцевих бюджетів за рахунок введення податків на майно та інших місцевих податків. Про це повідомила прес-служба Президента, посилаючись на його звернення до ВР і Кабміну, пишуть «Українські Новини».

За словами Л.Кучми, «необхідно вже з 2005 року зробити реальні кроки до збільшення частки місцевих податків і зборів у доходах місцевих бюджетів шляхом введення податків на майно (або інших місцевих податків) та збільшення обсягу владних повноважень органів місцевого самоврядування і відповідних витрат, що забезпечують ці повноваження».

Кучма також вважає за необхідне розробити довгострокову бюджетну стратегію у сфері боргової політики, яка б погоджувала прогнози доходів, фінансування, програмних витрат та витрат на обслуговування боргу. «Без такої стратегії бюджетна політика не може бути інструментом стабільності, а те покращення, що має місце останнім часом за рахунок економічного зростання, може виявитися лише тимчасовим», - сказано в повідомленні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus