УКРАЇНА

20:21

20.05

Влада

Симоненко вважає Буша-старшого «п’ятою колоною»

0

Лідер Компартії Петро Симоненко вважає, що мета візитів «відставників» Мадлен Олбрайт, Збігнева Бжезинського, а тепер і колишнього президента США Джорджа Буша-старшого – «забезпечити стабільність американських інтересів у Східній Європі шляхом збереження при владі в Україні маріонеткового режиму». Про це повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

За словами Симоненка, американські побажання завжди були «вказівкою до дії для української антинародної влади, незалежно від того, хто очолював уряд країни – Лазаренко, Ющенко чи Янукович». Депутат також заявив, що основою для компромісів між США і лідерами українських олігархічних угруповань завжди були два фактори:

- наявність «вбивчого компромату на всіх без винятку корумпованих українських політиків, інформації про їхні рахунки в американських та інших західних банках";

- «підгодівля» українського елітарного криміналітету за пайову участь в американських проектах і військових авантюрах, на зразок іракської».

Симоненко вважає показовим той факт, що Буш-старший, як недавно і Джордж Сорос, їде в Україну на запрошення Віктора Пінчука – «лідера одного з чотирьох найбільших олігархічних кланів, зятя Леоніда Кучми». «Це сьогодні головний модератор «американського плану для України": провести таємні сепаратні переговори керівництва політико-економічних угруповань Ющенка – Порошенка, Януковича – Ахметова, Пінчука – Тігіпка і Медведчука – Суркіса. Мета усіх заокеанських посередників – погодити в такий спосіб усі питання «стабільної наступності» українського режиму після президентських виборів з погляду його подальшого дрейфу у фарватері політики США. Тому і «шита білими нитками» роль Дж. Буша-старшого, як гаранта таємної змови головних загонів української кримінальної еліти і, насамперед, по лінії Ющенко-Кучма», – заявляє лідер українських комуністів.

За словами лідера КПУ, для широкої громадськості колишній президент США готовий озвучити набір стандартних заяв про зацікавленість у чесності і прозорості, у дотриманні прав людини при проведенні президентських виборів в Україні. Однак, як додає Симоненко, «після скандалу, пов’язаного з обнародуванням відомостей про садистське поводження американських окупантів з іракцями, не може бути ніякої віри словоблудству про права людини».

Насправді, за словами депутата, усі західні «вчителі української демократії» стурбовані не чесними виборами, а забезпеченням консолідації всієї «п’ятої колони» Заходу в Україні. «Саме для цього пропонується радикальний засіб - разова і беззастережна амністія українських тіньових капіталів. І саме такий рецепт «демократизації» цілком підтримують політичні сили і Ющенка, і Медведчука, і Януковича

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus