УКРАЇНА

08:30

22.06

Влада

Австралія не заважатиме Україні вступати в СОТ

0

Україна і Австралія погодилися пришвидшити консультації з метою підписання протоколу про доступ до ринків товарів та послуг в контексті вступу України до Світової організації торгівлі (СОТ) протягом найближчих місяців. Цих домовленостей досягнуто за результатами робочого візиту до Австралії перший заступника міністра економіки Валерія П’ятницького, який зустрічався з представниками австралійської влади. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Мінекономіки.

Ключовим питанням на переговорах було роз’яснення представникам австралійського Уряду української позиції стосовно режиму імпорту тростинного цукру-сирцю і рівня внутрішньої підтримки сільського господарства України. Австралійська сторона висловила готовність переглянути свою позицію щодо двосторонніх переговорів в рамках вступу України до СОТ.

Відбулися також змістовні переговори з питань розвитку двосторонньої торгівлі та залучення австралійських інвестицій в українську економіку, під час яких українська сторона наголосила на необхідності зміцнення відповідної двосторонньої договірно-правової бази.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus