УКРАЇНА

06:04

23.05

Влада

Кучма посилив контроль за перевезенням пасажирів

0

Президент Леонід Кучма підписав указ про посилення безпеки пасажирських перевезень автомобільним транспортом, доручивши, зокрема, урядові вирішити питання про створення у складі Мінтрансу Головної державної інспекції на автотранспорті. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Документ видано з метою забезпечення безпеки перевезень пасажирів, запобігання дорожнього травматизму та посилення контролю за дотриманням законодавства у цій сфері.

Президент доручив уряду внести на розгляд парламенту пропозиції щодо посилення відповідальності пасажирських перевізників за порушення правил, норм і стандартів у сфері безпеки дорожнього руху; посилити вимоги до суб’єктів господарювання у сфері автомобільних перевезень; визначити вимоги щодо наявності і використання матеріально-технічної бази для організації здійснення перевезень, анулювання ліцензій, виданих суб’єктам господарювання, які не виконують цих вимог; розробити і впровадити механізм стимулювання перевізників до оновлення транспортних засобів для перевезення пасажирів.

Міністерство транспорту, Держкомітет з питань регуляторної політики і підприємництва, Держкомітет з питань технічного регулювання і споживчої політики зобов’язані, відповідно до указу, впровадити обов’язкову сертифікацію надання послуг з пасажирських перевезень.

Мінтрансу, Держслужбі автодоріг, кримському уряду і місцевим державним адміністраціям доручено вжити протягом 2004-2005 років додаткових заходів для будівництва шляхопроводів через залізничні колії, облаштованості залізничних переїздів.

МВС і Мінтранс зобов’язані посилити контроль за виїздом на маршрути належних пасажирським перевізникам автотранспортних засобів з метою недопущення порушення вимог закону про перевірку технічного стану транспортних засобів і обов’язкового медогляду водіїв.

До 1 червня 2004 року має бути розроблений порядок взаємодії між Мінтрансом, МВС, Міносвіти і Міністерством у справах родини, дітей і молоді в питаннях забезпечення перевезень організованих груп дітей для оздоровлення в табори відпочинку та інші оздоровчі установи, а також проведення туристичних і екскурсійних подорожей і поїздок.

МВС, Мінкультури, Держкомітету телебачення і радіомовлення доручено організувати цикл теле- і радіопередач з питань забезпечення безпеки дорожнього руху.

Кучма доручив органам державної влади на місцях провести перевірку реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють перевезення пасажирів автотранспортом загального користування; не допускати до участі в конкурсі пасажирських перевізників, що будуть обслуговувати автобусні маршрути і не мають власної матеріально-технічної бази або не уклали договір на технічне обслуговування і ремонт автотранспортних засобів з відповідними автотранспортними підприємствами.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus