УКРАЇНА

06:15

23.05

Влада

Львів вимагає реформи відомчих гуртожитків

0

Львівська міська рада підтримала звернення до президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів та Фонду державного майна з пропозицією внести зміни у законодавство, які дозволять проватизацію кімнат у гуртожитках. Про це повідомляє кореспондент «proUA» зі Львова.

Депутати запропонували, по-перше, створити умови для вилучення зі статутних фондів підприємств гуртожитків, які були передані підприємтвам у власність під час приватизації, а по-друге, дозволити приватизацію кімнат у гуртожитках для забезпечення прав громадян на житло. Наразі за різними оцінками у відомчих гуртожитках Львова мешкають 80-100 тис. осіб.

Як повідомляв «proUA» 13 травня 2004 року, депутатська група Львівської міської ради “Наш Львів” запропонувала створити умови для приватизації кімнат мешканцями відомчих гуртожитків. На думку депутатів, суть проблеми полягає в недосконалому правовому регулюванні гуртожитків, яке давно застаріло і не відповідає сучасним реаліям. У нинішній ситуації неможлива приватизації цього житла, відтак у відомчих гуртожитках відбувається лавинне накопичення боргів мешканців, а керівники підприємтсв, на балансі яких перебувають гуртожитки часто вдаються до свавілля щодо мешканців.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus