УКРАЇНА

08:02

24.04

Влада

Ірак вже на буде яблуком розбрату в Раді?

0

Головуючий на сьогоднішнім засіданні Верховної Ради віце-спікер Адам Мартинюк вважає за можливе те, що ще сьогодні може бути досягнуто компромісу щодо питання про виведення українських миротворців з Іраку, повідомляє «ІНФА».

Після оголошеної в Раді перерви Мартинюк повідомив, що відбулася координаційна рада керівників усіх депутатських груп і фракцій, на якій було ухвалено «мудре рішення».

Він наголосив, що на погоджувальній раді від присутніх надходили конструктивні пропозиції, і відчувалося «щире прагнення» знайти вихід із ситуації.

Було ухвалено рішення розглянути питання, що стоїть на порядку денному, про призначення суддів, які вже тричі приїжджали в парламент, після чого оголосити перерву, щоб «зібратися і знайти остаточне рішення щодо ситуації», сказав Мартинюк.

Як повідомлялося, сьогодні в Раді вже було дві перерви в зв’язку з тим, що фракції СПУ і КПУ блокували трибуну. Вони вимагають повторного розгляду питання про виведення українського контингенту з Іраку.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада не підтримала жодного з п’яти запропонованих проектів постанови про виведення українських миротворців з Іраку.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus