УКРАЇНА

06:10

23.05

Влада

Депутати вже готуються до Євробачення

0

У Верховній Раді зареєстровано проект постанови «Про заходи для підготовки проведення в Україні ювілейного 50-го європейського пісенного конкурсу «Євробачення» (№5543). Ініціаторами цього документа виступили народні депутати Оксана Білозір, Олександр Зінченко, Микола Томенко, Микола Баграєв і Петро Порошеко, повідомляє «УНІАН».

Народні депутати вважають, що оскільки наступний конкурс буде ювілейним, 50-им, надзвичайно важливо дуже ретельно підготуватися до його проведення, адже увага більш ніж стомільйонної аудиторії буде прикута до України, крім того, значна кількість представників різних країн Європи (серед іншого представників ЗМІ) відвідає Україну безпосередньо.

Запропонованим проектом постанови з метою проведення ювілейного 50-го європейського пісенного конкурсу «Євробачення» на високому організаційному рівні пропонується звернутися до президента України з пропозицією про створення Організаційного комітету з підготовки проведення конкурсу. Крім того, народні депутати пропонують Кабінетові Міністрів України розробити і реалізувати комплекс заходів щодо підготовки проведення конкурсу.

Депутати зазначають, що своєчасна ухвала постанови буде сприяти гідній підготовці до проведення конкурсу «Євробачення».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus