УКРАЇНА

13:12

21.06

Влада

Росія поскаржиться на Латвію Євросоюзу

0

На майбутньому форумі Росія-ЄС Москва порушить питання про політичну позицію країн Балтії стосовно РФ. Як заявив заступник міністра закордонних справ Росії Володимир Чижов, питання про політичну позицію країн Балтії щодо Росії буде предметом розмови і з цими країнами, і з керівництвом тих організацій, у які вони недавно вступили (ЄС і НАТО)», повідомляють РІА «Новости».

Так Чижов прокоментував відмову МЗС Латвії видати в’їздну візу заступнику начальника другого європейського департаменту МЗС РФ Михайлові Демурину. Він мав брати участь у призначеній у Ризі міжнародної політологічної конференції, присвяченій проблематиці російсько-латвійських відносин у контексті розширення ЄС.

«Подібного жесту з боку наших сусідів, влади Латвії, ми не очікували. Відмову Демурину у візі при всьому бажанні не можна списати на незнання людини або якусь помилку, як це було зроблено недавно стосовно колишнього викладача нашої Дипакадемии Тетяни Полоскової», - вважає Чижов.

За його словами, Демурин уже п’ять разів брав участь у цьому форумі, «він досить відома у Балтії людина».

«Тому МЗС розглядає відмову йому у візі як спробу політичного тиску на людей, які з огляду на службові обов’язки займаються розвитком російсько-латвійських відносин. Це, ми думаємо, було зроблено цілком свідомо», - сказав заступник міністра іноземних справ РФ.

Заступник міністра також порушив питання про «чорний список», до якого, за словами глави МЗС Латвії, внесено Михайло Демурина.

«Напевно, у кожній країні є свій «чорний список». От у мене публікація російськомовної латвійської газети «Час», у якій стверджується, що до цього «чорного списку» входять дві з половиною тисячі осіб. Чи так це, мені важко судити, я цього списку не бачив і також не знаю, за яким принципом він формується», - зазначив Чижов.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus