УКРАЇНА

02:07

28.05

Влада

«Народний вибір» перетвориться в «Союз»

0

Депутатська група Верховної Ради «Народний вибір» вирішила перетворитися в групу «Союз», повідомив лідер «Народного вибору» Микола Гапочка. За його словами, група вже ухвалила відповідне рішення, подає документи до секретаріату і в п’ятницю, 21 травня, про створення нової групи буде оголошено на пленарному засіданні, повідомляють «Українські Новини».

Гапочка сказав, що до складу новоствореної групи ввійдуть депутати з «Народного вибору», а також ще кілька депутатів. При цьому він не уточнив, з яких саме фракцій і груп перейдуть ці депутати в «Союз».

Гапочка додав, що назва групи «Союз» аж ніяк не пов’язана з історичним підтекстом.

Відповідаючи на запитання про мету створення нової групи, він відповів, що вона створюється для подальшого політичного розвитку групи депутатів, що зараз входять до «Народного вибору». При цьому він вважає за можливе, що на базі нової групи «Союз» надалі буде створено політичну партію.

Гапочка нагадав, що раніше Рада ухвалила новий закон про вибори депутатів Ради за списками політичних партій, у зв’язку з чим виникла необхідність створення (або входження) безпартійних депутатів до партій для участі в парламентських виборах 2006 року.

«Народний вибір» нараховує 15 депутатів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus