УКРАЇНА

10:45

27.05

Влада

Британці не хочуть, щоб українці збирали їхні фрукти

0

Великобританія розморожує видачу віз для сезонних робітників з Румунії і Болгарії, однак обмежує кількість таких робітників з колишніх республік СРСР включно з Грузією та Україною, повідомляє «Українська служба BBC» .

Як зазначає газета «Таймс», британський уряд вдався до дій спрямованих на те, щоб врятувати урожай полуниць і малини, скасувавши процедуру, що заморозила видачу віз сезонним робітникам з Болгарії і Румунії. Голови фермерських союзів і виконавчі директори супермаркетів закликали уряд до дій побоюючись, що за відсутності достатньої кількості робочих рук урожай фруктів не зберуть.

“Таймс» нагадує, що видачу віз було заморожено після скандалу пов’язаного з фальшивими заявами на візи, внаслідок чого міністр імміграції Великобританії був змушений подати у відставку.

Газета повідомляє про зменшення кількості людей, яким буде дозволено прибувати до Великобританії у відповідності з так званою схемою сезонних сільськогосподарських робітників.

«Таймс» пише, що обмеження буде накладено на робітників з колишніх республік Радянського Союзу включно з Грузією та Україною.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus