УКРАЇНА

16:34

26.05

Влада

Зменшилася фракція СДПУ(о)

0

Верховна Рада достроково припинила депутатські повноваження члена фракції Соціал-демократичної партії (об’єднаної) Миколи Злочевського. При повторному голосуванні за відповідний проект постанови проголосувало 226 депутатів за необхідних 226, повідомляють «Українські Новини».

Не голосували за припинення повноважень Злочевського представники парламентської більшості.

Раніше депутати не підтримали проекту постанова про дострокове припинення депутатських повноважень депутата Злочевського. За прийняття відповідного проекту постанови проголосували 177 депутатів.

Як повідомлялося, раніше Злочевский заявив про наміри скласти депутатські повноваження.

У понеділок голова Ради Володимир Литвин зажадав у суді від депутатів, що поєднують роботу в парламенті з посадою в урядових структурах, визначитися з місцем роботи.

У березні Комітет Ради з питань регламенту рекомендував Литвину звернутися до Апеляційного суду Києва з вимогою зобов’язати депутатів парламенту, котрі поєднують роботу в Раді й в органах виконавчої влади, скласти депутатські повноваження.

Відповідно до чинного законодавства депутати не мають права поєднувати роботу в органах виконавчої і судової влади з роботою в Раді.

Таким чином, станом на 20 травня 2004 року, чисельність парламентських фракцій і депутатських груп така: «Наша Україна» - 100 депутатів, «Регіони України» - 63, КПУ - 59, СДПУ(о) - 37, «Демократичні ініціативи Народовладдя» -30, «Трудова Україна» - 29, СПУ - 20, БЮТ - 19, «Центр» - 19, АПУ - 16, «Народний вибір» - 15, «НДП та ПППУ» - 17. Позафракційні - 23.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus