УКРАЇНА

16:48

20.05

Влада

Опозиція не дасть Пінчуку і Ахметову купити «Криворіжсталь»

0

Опозиційні фракції блокуватимуть роботу парламенту у разі невнесення завтра в порядок денний постанови про припинення приватизації “Криворіжсталі”, заявила народний депутат, голова Спеціальної контрольної комісії ВР з питань приватизації Валентина Семенюк, повідомляє «УНІАН».

За її словами, така домовленість уже досягнута чотирма опозиційними фракціями.

Раніше Семенюк заявляла, що умови приватизації металургійного комбінату “Криворіжсталь” виписані таким чином, що його єдиним покупцем може бути тільки Промислово-фінансовий консорціум “Інвестиційно-металургійний союз”, створений недавно українськими бізнесменами Віктором Пінчуком і Рінатом Ахметовим.

Зокрема, за її словами, вимогу до претендента мати досвід виробництва українського коксу унеможливлює участь у приватизації «Криворіжсталі» інших компаній, окрім створеного консорціуму.

Нагадаємо, що 18 травня головуючий на пленарному засіданні віце-спікер Олександр Зінченко закрив вечірнє засідання парламенту. Це було пов’язано з тим, що фракції КПУ, СПУ, БЮТ і «Нашої України» вимагали обговорення питання про приватизацію «Криворіжсталі» і заважали нормальній роботі парламенту.

Нагадаємо також, що свої претензії, щодо умов приватизації комбінату «Криворіжсталь» висловлюють російське підприємство «Северсталь» (CHMF) в альянсі з люксембурзькою Arcelor, які висловили однозначний намір взяти участь у конкурсі з продажу «Криворіжсталі». Однією з неприйнятних умов вони також вважають умову, згідно з якою всі його учасники мають протягом останніх трьох років провадити в Україні економічну діяльність з виробництва коксу в обсязі не менше ніж 1 млн. т на рік.

Конкурс на продаж державного пакету акцій “Криворіжсталі” у розмірі 93,02%, оголошений 12 травня.

Стартова ціна – 3 мільярди 806 мільйонів гривень. Конкурс відбудеться в місячний термін

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus