УКРАЇНА

08:45

24.05

Влада

Чорному піару зможуть навчитися всі

0

Асоціація політичних консультантів України вирішила під час президентської кампанії надати громадянам можливість на своєму сайті piar.kiev.ua побачити на власні очі приклади найчорнішого піару, повідомляє ІМІ.

У заяві АПКУ з цього приводу, зокрема, зазначається, що з початком президентської передвиборчої кампанії на громадян України виллється потік інформації, що викладатиметься за принципом: „не можеш піднести свого кандидата, опусти конкурента”.

Відтак, для відвідувачів Інтернету, які є не тільки виборцями, а й громадянами, АПКУ готова висловити експертну думку, навіщо з’явилися матеріали „Contra” (проти) того або іншого політика.

“КОНТРА виступає не ПРОТИ, а ЗА. За об’єктивну інформацію, чесну, професійну і добросовісну роботу наших колег – політконсультантів”, - підкреслюється у заяві.

На сторінці „Contra” АПКУ подаватиме „муть” передвиборних перегонів без скорочень, а матеріали-приклади найвідвертіших порушень журналістської етики просто коментуватиме із посиланнями на першоджерело.

„Ми припускаємо, що більшість матеріалів відноситиметься до „чорного PR-у”, але ми змушені пропускати цю „муть” через себе, аби зацікавлений громадянин зміг отримати ковток очищеної інформації,” – зазначено у повідомленні АПКУ.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus