УКРАЇНА

17:44

25.04

Влада

Мороз настоює на своєму законопроекті по політреформі

0

Конституційна комісія Верховної Ради має намір звернутися до фракцій парламенту з проханням доробити кілька варіантів тексту законопроекту про внесення змін до Основного закону, раніше не підтриманого парламентом (№4105), повідомив у середу співголова конституційної комісії, лідер фракції СПУ Олександр Мороз, передає «Українська правда» .

За словами Мороза, учасники сьогоднішнього засідання комісії ВР дійшли висновку, що найбільшу підтримку серед народних депутатів може отримати законопроект номер 4105, і вирішили провести нараду керівників фракцій і груп парламенту з головою Верховної Ради Володимиром Литвином щодо пов’язаних із проведенням політичної реформи питань.

Члени комісії також мають намір звернутися до фракцій і груп парламенту з проханням доробити кілька варіантів цього законопроекту, щоб визначити відношення до тих або інших дискусійних моментів, зокрема, до положення про імперативний мандат.

Як відзначив Мороз, мова йде про вилучення тих або інших положень із законопроекту, що не зажадає нової процедури розгляду документа. На його думку, це необхідно зробити найближчим часом, щоб вже в червні винести погоджений документ на голосування в парламенті.

Мороз повідомив також, що на засіданні комісії він запропонував підписати політичну угоду між усіма фракціями і групами, що дозволило б провести політичну реформу.

На засіданні також обговорювалася можливість розгляду й інших законопроектів про внесення змін до Конституції України.

Як повідомлялося, законопроект номер 4105 у квітні не був підтриманий парламентом при остаточному голосуванні, не набравши необхідних для цього 300 голосів народних депутатів.

На попереднє голосування можуть бути винесені законопроект номер 4180, підготовлений більшістю, і номер 3207-1, підготовлений депутатами Анатолієм Матвієнком, Віктором Мусіякою, Олександром Морозом.

Тим часом президент України Леонід Кучма в середу закликав депутатів «забути» про законопроект 4105 і зосередитися на двох інших документах, що одержали позитивний висновок Конституційного суду.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus