УКРАЇНА

17:22

24.01

матеріали по темі:

Влада

Конфлікт між Латвією і Росією загострюється

0

Влада Латвії відмовила у видачі в’їздної візи заступнику директора другого європейського департаменту МЗС Росії Михайлові Демуріну. Він планував взяти участь конференції «Балтія і Росія у великій Європі XXI століття», що відкривається 29 травня в Юрмалі повідомляє «Росбалт».

Як повідомило сьогодні Латвійське радіо, організатори конференції пов’язують відмовлення у видачі візи із загостренням латвійсько-російських відносин і називають це рішення безпрецедентним. МЗС Латвії поки не коментує те, що сталось.

Міжнародну конференцію «Балтія і Росія у великій Європі XXI століття» проводить громадська організація «Балтійський форум», Російський союз промисловців і підприємців і Рада із зовнішньої та оборонної політики Росії. Для участі у заході запрошені провідні політики та економісти Росії, країн Балтії, США і Західної Європи. Серед запрошених осіб — мер Москви Юрій Лужков, президент Латвії Вайра Вике-Фрейберга, а також Аркадій Вольський, Елла Панфілова і Ірина Хакамада. Головною темою конференції буде розвиток балтійсько-російських відносин після вступу країн Балтії до ЄС і НАТО.

Латвійського дипломата оголошено персоною non grata у Росії.

Нагадаємо, що наприкінці квітня стався дипломатичний скандал. З Литви був виселений співробітник посольства Росії. Поле чого перший секретар посольства Латвії в Росії був оголошений персоною non grata.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus