УКРАЇНА

01:25

12.12

Влада

Польща стурбована відносинами України і Росії

0

Польських експертів турбують останні висловлювання президента України Леоніда Кучми, у яких він ставить під сумнів необхідність євроінтеграції України, і чутки про те, що угода з Польщею щодо продовження нафтопроводу Одеса-Броди до Гданська може бути зірвана, повідомляє «Обком».

Як повідомляє радіо «Свобода», у польській пресі з’явилися коментарі, що виражають стурбованість щодо домовленостей про створення зони вільної торгівлі, досягнутих під час зустрічі прем’єр-міністра України Віктора Януковича і президента Росії Володимира Путіна. Польщу турбує питання, чи не відмовиться в такому випадку Україна від своїх європейських спрямувань, внаслідок чого Польща втратить стратегічного партнера.

Більш дешеві енергоносії і доступ до величезного ринку зблизять Україну і Росію ефективніше, ніж сотні голих декларацій про стратегічне партнерство України і Польщі. У такому тоні в понеділок і вівторок висловлювалися більшість польських газет.

Як зазначають фахівці, Москва перед президентськими виборами в Україні може піти на очевидні збитки, щоб такою ціною купити собі лояльність майбутнього українського президента, яким Росія, мабуть, бачить Віктора Януковича.

Водночас, як заявив експерт Бартоломей Сенкевич, росіяни блефують, пропонуючи Україні те, чого не можуть собі дозволити.

«Насправді Росія сьогодні не в змозі входити в будь-який союз, що не принесе їй реальної відчутної вигоди»,- заначив Сенкевич.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus