УКРАЇНА

05:58

23.05

Влада

Надійшла пропозиція звільнити Чечетова

0

Спеціальна контрольна комісія Верховної Ради з питань приватизації ініціює звільнення Михайла Чечетова з посади голови Фонду державного майна. Пропозицію про звільнення Чечетова внесла голова комісії, депутат Валентина Семенюк. Про це повідомляють «Українські Новини».

Рекомендація комітету про звільнення нинішнього голови ФДМ була розроблена за результатами звіту Фонду про виконання державної програми приватизації в 2003 році. У цій постанові депутатам Верховної Ради пропонується визнати роботу ФДМ за звітний період незадовільною і запропонувати президентові Леоніду Кучмі звільнити Чечетова з посади глави ФДМ за порушення законодавства і заподіяння шкоди інтересам України в процесі приватизації.

За словами Семенюк, ініціювання відставки Чечетова викликано не її особистою ворожістю до глави ФДМ, а незадовільною, на її думку, роботою Фонду. «Я не проти особистості Чечетова. Він симпатична людина. Я проти поганої роботи ФДМ «, – сказала Семенюк.

Раніше Семенюк критикувала ФДМ за відсутність соціальних зобов’язань в умовах конкурсу з продажу 93,02% акцій гірничо-металургійного комбінату «Криворіжсталь» (Дніпропетровська область).

У січні-квітні ФДМ без обліку надходжень з регіонів перераховував до бюджету 928,989 млн. гривень, отриманих від продажу державного майна.

На початку квітня нинішнього року Михайло Чечетов заявляв про можливе збільшення плану надходжень у бюджет від приватизації до 2,7 мільярди гривень. Тоді, за його словами, ФДМ уже виконав норму надходжень у бюджет за 6 місяців.

У бюджеті 2004 року передбачено надходження коштів від приватизації в розмірі більш ніж 2,1 млрд. гривень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus