УКРАЇНА

21:11

24.04

Влада

СНД відрегулює ринок цукру

0

Співдружність незалежних держав має намір розробити до вересня проект програми створення і функціонування єдиного ринку цукру. Про це повідомляють «Українські Новини».

За словами заступника голови держдепартаменту продовольства Міністерства аграрної політики України, голови експертної групи агропромислового комплексу СНД Валерія Христенка, зараз експертна група готує проект програми спільного використання ресурсів країн-учасниць СНД, мета якої визначити підходи до формування загального ринку цукру в СНД, – не тільки країн-виробників цукру, але і країн-споживачів.

У жовтні проект програми буде представлений на розгляд засідання Міжурядової ради з питань АПК СНД у Баку. Програма створення єдиного ринку цукри буде розрахована на 8 років (3 роки - підготовка нормативної бази, 5 років - реалізація програми).

Нагадаємо, що в березні Економічна рада СНД вирішила ліквідувати всі нетарифні торговельні обмеження в рамках зони вільної торгівлі СНД до 2010 року, усі тарифні обмеження – до 2012 року.

Зокрема, будуть ліквідовані такі нетарифні обмеження:

- квотування імпорту цукру-сирцю, пива, лікеро-горілчаної і тютюнової продукції (до 2008);

- квотування експорту міндобрив, відходів і брухту металів, нафтопродуктів, бавовняного волокна (до 2009);

- перевести в розряд автоматичного ліцензування імпорт пива, етилового спирту, лікеро-горілчаної і тютюнової продукції, лісоматеріалів, брухту металів (до 2010).

Рада також вирішила скасувати вилучення з режиму вільної торгівлі по цукру, пиву, горілці до 2007 року, а по етиловому спирту і тютюну – до 2012.

Крім того, Економічна рада СНД також вирішила до 2005 ліквідувати вилучення під час стягування податку на додану вартість за правилами країни призначення.

Україна є учасником угоди про створення зони вільної торгівлі в межах СНД. Створення такої зони вільної торгівлі передбачає поетапне скасування тарифних і кількісних обмежень у взаємній торгівлі країн-учасниць Співдружності.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus