УКРАЇНА

05:32

24.05

Влада

Україна задовольнить вимоги ЄС щодо ціноутворення

0

Міністр економіки та з питань європейської інтеграції України Микола Деркач вважає за можливе задовольнити вже до липня вимоги щодо ціноутворення в Україні, які були висловлені вчора представниками ЄС у розмові з прем’єр-міністром Віктором Януковичем. «У принципі, задовольнити ці вимоги реально, якщо Верховна Рада внесе зміни до законодавства», – наголосив міністр, не уточнюючи, про які саме закони йдеться. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Кабінету Міністрів.

За словами Миколи Деркача, до липневого самміту ЄС - Україна можна також усунути проблеми в законодавстві про банкрутство. Найближчим часом буде визначено склад спеціальної комісії з цих питань і дата початку її роботи.

Міністр пояснив причину претензій ЄС до України щодо ціноутворення різними підходами сторін до понять декларування і регулювання цін. Зокрема, український уряд, підозрюючи монополіста в безпідставному підвищенні цін, не підтвердженому розрахунками, виносить йому рекомендації про зниження ціни. «Однак ЄС вважає, що ми втручаємося в ціноутворення і ринкові відносини підприємств», – відзначив Деркач.

Загалом, за словами Деркача, цінова політика і відсутність нормального закону про банкрутство підприємств є тими причинами, через які ЄС поки не надав Україні статус країни з ринковою економікою. Це ж зазначив на вчорашній зустрічі з Віктором Януковичем і глава Єврокомісії Романо Проді.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus