УКРАЇНА

18:51

25.04

Влада

43% військовослужбовців бажають залишитися в Іраку

0

Міністр оборони України Євген Марчук задоволений рішенням Верховної Ради щодо подальшого перебування українського миротворчого контингенту в Іраку. В інтерв’ю журналістам він зазначив, що це рішення «прояснило ситуацію, насамперед, для українських миротворців», повідомляє«LIGA ONLINE».

Марчук вважає, що якби це питання і надалі висіло у повітрі, то в миротворчому контингенті створювалася б напруга.

При цьому міністр оборони повідомив, що в миротворчому контингенті регулярно проводяться анонімні опитування, результати яких свідчать про те, що 43% військовослужбовців бажають залишитися в Іраку на другий термін.

Відповідаючи на питання журналістів про те, скільки часу ще український контингент буде знаходитися в Іраку, Марчук відповів: «Стільки, скільки це буде потрібно, і коли рішення про виведення українського контингенту з Іраку ухвалить Президент і парламент».

«Те, що український контингент буде виведено з Іраку, однозначно. Але він має бути виведений організовано, щоб це не виглядало як втеча», наголосив Марчук.

Він також повідомив, що українська сторона сьогодні веде переговори з партнерами по Іраку відносного того, що «потрібно уже визначатися про час виводу українських військ з Іраку».

Як повідомлялася, сьогодні Верховна Рада не підтримала жодного з п’яти запропонованих проектів постанови про виведення українських миротворців з Іраку.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus