УКРАЇНА

12:47

20.06

Влада

Миротворці залишаться в Іраку

0

Верховна Рада не підтримала в середу жодного з п’яти запропонованих проектів постанови про виведення українських миротворців з Іраку. Про це заявив депутат Ігор Осташ. Після голосування було ухвалено рішення про закриття сьогоднішнього засідання.

Що стосується винесених на розгляд Ради проектів, то за проект М.Томенка проголосували 160 депутатів, за проект О.Турчинова - 137, за проект П.Симоненка - 137, за проект депутата Ю.Соломатіна - 132 і за проект О.Зарубінського - 116 народних депутатів.

Раніше І.Осташ вважав реальним позитивне голосування по проекту постанови про виведення українського контингенту з Іраку, що внесли члени НДП, у якому називається конкретна дата виходу військ - 1 серпня.

За словами І.Осташа серед внесених проектів постанови пропонувалися дати виведення військ з Іраку 1 серпня і 30 червня (коли формально мала бути передана влада іракцям).

І.Осташ також вважає невиправданим рішення Верховної Ради заслухати інформацію щодо миротворців в Іраку в закритому режимі. «Сьогодні, незважаючи на те, що було оголошено закрите засідання, ми не почули жодної фрази, яку можна було б вважати закритою», - сказав він. «Все одно голосування буде проводитися у відкритому режимі, і всі будуть знати, хто і як голосував», - зазначив депутат.

За матеріалами «ІНФА», «Українські Новини», «LIGA ONLINE»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus