УКРАЇНА

08:46

24.05

Влада

Кучмі не потрібна формальна більшість

0

Президент Леонід Кучма заявив, що Верховна Рада не відповідає своєму призначенню. «Підкреслюю: сьогодні нам усім, і суспільству в тому числі, потрібна не формальна, а реальна консолідація в парламенті», – підкреслив Кучма в своїй промові під час відкриття круглого столу «Політичний процес в Україні: ключові питання і протиріччя», що відбувається сьогодні в Києві в Національному інституті стратегічних досліджень. Про це повідомила «Українська правда» .

Оцінюючи діяльність ВР Кучма зазначив, що до президентських виборів «ще є час» і закликав депутатів «визначитися, з якою політичною силою далі жити». З іншого боку, глава держави позитивно оцінив процес перегрупування політичних сил у парламенті. «Мова йде про об’єднавчі процеси у фракціях більшості», – сказав Кучма, додавши, що це є наслідком прийняття закону про пропорційну систему виборів.

Загалом президент назвав стабільною внутрішньополітичну та економічну ситуацію в Україні, і це, на його думку, сприятиме нормальному проведенню виборів. Водночас Кучма вважає, що зміни виборчого законодавства матимуть ефект лише в умовах реформування системи влади.

На думку президента, блок «Наша Україна» зробив велику помилку, заблокувавши внесення змін у Конституцію. Кучма нагадав, що перехід до парламентсько-президентської моделі був одним з центральних виборчих тез «Нашої України». «А зараз, коли на обрії з’явилася примара президентської перемоги, це було відкинуто», – підкреслив президент і додав, що процес конституційних перетворень у країні зупинити не вдасться.

Президент також висловив переконання в тому, що відносно ситуації з виборами мера Мукачевого будуть зроблені «об’єктивні правові оцінки і висновки». «Підкреслюю, я – найбільш зацікавлена у цьому людина», – сказав Кучма. При цьому, президент підкреслив, що «ніхто не має права втручатися» у хід розслідування подій у Мукачевому.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus