УКРАЇНА

18:46

20.05

Влада

Регіони затягнуть Україну в ЄС

0

Вирішальна роль у процесі інтеграції України до Європейського Союзу має належати не центру, а регіонам, вважає перший заступник міністра економіки та з питань європейської інтеграції України Валерій Вощевський. Таку думку він висловив під час міжнародної конференції “Розширення Європи: проблеми та перспективи співробітництва на регіональному рівні”, яка відбулася Одесі 15 травня цього року в рамках святкування Дня Європи в Україні. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Мінекономіки.

За словами Вощевського, спільний кордон між Україною і ЄС має стати не роздільною лінією, а мостом для економічної співпраці. На думку заступника міністра економіки, це можливо в разі, якщо українські регіони активніше співпрацюватимуть з країнами ЄС.

Водночас учасники конференції погодились, що розширення ЄС ставить перед Україною певні виклики. За словами заступника директора департаменту європейської інтеграції Мінекономіки Лесі Антонюк перед Україною виникла необхідність прискорення економічних реформ та реструктуризації виробництва. “Можливість скористатися позитивними ефектами розширення багато в чому визначатиметься рівнем та динамікою розвитку української економіки, її здатністю швидко адаптуватися до змін на міжнародних ринках”, – зазначила Антонюк.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus