УКРАЇНА

06:13

23.05

Влада

ЄС знову нагадує Україні про чесні та прозорі вибори

0

Євросоюз надає великого значення проведенню прозорих і чесних президентських виборів в Україні і підкреслює роль незалежних мас-медіа у висвітленні передвиборної кампанії. Про це йдеться у документі за підсумками чергового засідання Ради співробітництва Україна-Євросоюз, участь у яких взяв також прем’єр-міністр України Віктор Янукович, повідомляє «Німецька хвиля».

Єврокомісія ще не готова надати Україні статус країни з ринковою економікою, а НАТО ще розмірковує, чи запрошувати українських керівників на червневий самміт у Стамбулі – такі результати засідання Ради.

Голова Єврокомісії Романо Проді в черговий раз не пообіцяв Києву членства в Євросоюзі, а запропонував зосередитися на перспективах ”Європейської політики сусідства”, в рамках якої Єврокомісія пропонує новим сусідам розширену співпрацю, у тому числі участь у єдиному ринку.

Делікатним питанням Проді назвав передвиборну кампанію й вибори в Україні, які, за його словами, мають бути демократичними, прозорими, з належним використанням мас-медіа.

На необхідність чесних виборів вказав і міністр закордонних справ головуючої в ЄС Ірландії Брайен Кауен.

”Надзвичайно важливим є проведення президентських виборів в Україні за демократичними стандартами. Міцні відносини між Україною і ЄС залежать від конкретних дій з підтримки європейських цінностей, стандартів, серед яких основними є свобода мас-медіа й проведення вільних і чесних виборів”, - сказав ірландський міністр.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus