УКРАЇНА

12:43

20.06

Влада

Новий Президент коштуватиме Україні 0,5 млрд. грн.

0

Проведення президентських виборів 2004 року буде коштувати Україні півмільярда гривень, повідомив голова Центральної виборчої комісії Сергій Ківалов в інтерв’ю «LIGA ONLINE». «Демократія дуже дорого коштує. Ми офіційно звернулися і до Президента, голови ВР і прем’єр-міністра з листом, де повідомляємо, що для того, щоб не зірвати вибори і провести їх, необхідна така сума. У цьому листі ми обґрунтували кожну копійку. Я сподіваюся, що ці кошти будуть знайдені», – зазначив він.

Відповідаючи на питання про те, скільки грошей будуть коштувати ці вибори кожному платнику податків, Ківалов сказав, що це легко підрахувати. «Усього в нас 37 млн. виборців. Працюючих – приблизно 25 млн. Виходить, кожному платнику податків президентські вибори будуть коштувати приблизно 20 гривень», – пояснив він.

Що стосується питання підвищення активності виборців, то С.Ківалов упевнений, що потрібно добре вести «пропагандистську роботу з населенням». За словами голови ЦВК, у нього «є задум зробити кілька відеороликів щодо пропаганди виборів і відповідальності за порушення виборчого законодавства. Що стосується відповідальності, то ролики будуть стосуватися 157, 158, 159 статей Карного кодексу, якими передбачена кримінальна відповідальність за порушення виборчих прав. Ті, хто спробують фальсифікувати вибори, наприклад, кинути в урну не свої бюлетені, будуть нести карну відповідальність. Карний кодекс, одним з авторів якого був я, передбачає відповідальність за такі порушення від 3 до 5 років позбавлення волі. Якщо це була змова, і порушення були зроблені групою осіб, то – ув’язнення до 12 років.»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus