УКРАЇНА

20:52

27.05

Влада

Мартинюк: Рада вирішить вивести українців з Іраку, але не сьогодні

0

Рано чи пізно парламент ухвалить позитивне рішення про виведення українського військового контингенту з Іраку. Про це заявив перший заступник Голови ВР Адам Мартинюк в інтерв’ю журналістам у Страсбурзі, повідомляє «Громадське радіо».

А.Мартинюк позитивно оцінив рішення парламенту про проведення 19 травня закритого засідання з цієї проблеми. Коментуючи можливі наслідки сьогоднішнього засідання, Мартинюк зауважив, що йому важко спрогнозувати результат. Проте він висловився за необхідність ухвалення рішення щодо доцільності виведення військ з Іраку у відкритому режимі.

Мартинюк сумнівається у позитивному рішенні 19 травня, “хоч усе може бути”, та висловив думку, що “не вистачить голосів”. Заступник спікера підкреслив, що сьогодні влада “в особі Президента, уряду не проявляє зацікавленості у такому рішенні і буде все робити, щоб воно не було ухвалено”.

Нагадаємо, що сьогодні у ВР у закритому режимі слухають інформацію щодо перебування українських миротворців в Іраку. Було заплановано, що доповідатимуть від міністра оборони Євгена Марчука, секретаря РНБОУ Володимира Радченка, міністра закордонних справ Костянтина Грищенка та голови СБУ Ігоря Смєшка. Як ми вже повідомляли, Замість К.Грищенка та І.Смєшка в Раду з’явилися перший заступник міністра закордонних справ Володимир Єльченко і перший заступник керівника СБУ Юрій Землянский.

На розгляд цього питання відведено 2 години. Пiсля заслухання інформації у поiменному режимi буде прийняте рiшення про виведення вiйськ з Iраку. В Іраку зараз перебуває 1 631 український миротворець. З початку місії загинули 6 українських миротворців.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus