УКРАЇНА

18:41

20.05

Влада

Бюджет змінять до кінця травня?

0

Кабінет Міністрів створив спільну урядово-парламентську робочу групу з підготовки погодженого з Верховною Радою законопроекту змін в бюджет-2004 і доручив їй до 22 травня завершити підготовку такого законопроекту. Про це повідомляють «Українські Новини».

Кабмін доручив групі подати законопроект у комітет Ради з питань бюджету і забезпечити його схвалення комітетом до 28 травня, для того щоб до 29 травня подати його на розгляд парламенту.

Співголовами групи призначені перший заступник міністра фінансів Федір Ярошенко і керівник комітету Ради з питань бюджету Петро Порошенко. У групу також включені заступники міністра фінансів Вадим Копилов і Анатолій Мярковський, заступник міністра економіки Людмила Мусіна, голова Фонду державного майна Михайло Чечетов, перший заступник голови Національного банку Арсеній Яценюк. Крім того, у групу включені депутати Ради Людмила Супрун, Григорій Бондаренко, Павло Качур, Володимир Майстришин, Микола Нощенко, Василь Потапов, Катерина Фоменко, Василь Шпак.

Нагадаємо, що в середині березня цього року прем’єр-міністр Віктор Янукович доручив першому віце-прем’єру, міністру фінансів Миколі Азарову до 5 квітня вивчити внесені депутатами Верховної Ради, а також різними міністерствами і відомствами пропозиції щодо змін у державний бюджет-2004 і висловити свою думку по кожній з них.

Депутати і члени Кабміну підготували понад 50 законопроектів, які пропонують внести зміни в бюджет 2004.

Наприкінці листопада 2003 року Верховна Рада прийняла держбюджет на 2004 рік з доходами 60,7 млрд. гривень, витратами 64 млрд. гривень і дефіцитом 3,4 млрд. гривень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus