УКРАЇНА

13:44

21.05

Влада

Сьогодні розглядається питання про виведення миротворців з Іраку

0

Сьогодні Верховна Рада розгляне в закритому режимі питання про перебування українського миротворчого контингенту в Іраку. Депутати заслухають міністра оборони Євгена Марчука, міністра закордонних справ Костянтина Грищенка, секретаря Ради національної безпеки та оборони Володимира Радченка і керівника Служби безпеки України Ігоря Смєшка, кожний з цих керівників виступатиме протягом 10 хвилин, повідомляє кореспондент «proUA».

Заплановані також виступи лідерів депутатських фракцій і груп. Після цього поіменним голосуванням буде ухвалене рішення про те, чи виводити українські війська з Іраку.

Раніше депутати не підтримали пропозицію розглянути питання про перебування українських миротворців і Іраку у відкритому режимі.

В Іраку перебуває 1 631 український миротворець, вони дислоковані у провінції Васіт за 120-140 км на південний схід від Багдада в зоні польського командування.

Миротворці почали виконувати свою місію 28 серпня 2003 року. З початку місії в Іраку загинуло 6 українських миротворців.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus