УКРАЇНА

10:54

24.05

Влада

Спецслужби створюють фонотеку

0

Спецслужби країн СНД створять єдину фонотеку голосів терористів. Про це заявив директор ФСБ РФ Микола Патрушев у Сочі, де відбулося шістнадцяте засідання ради керівників органів безпеки і спецслужб (РКОБ) учасників СНД. Про це повідомляє РІА «Новости».

«З метою активізації пошуку терористів було ухвалено рішення про створення єдиної фонотеки голосів, що належать особам, причетним до терористичної діяльності», – сказав Патрушев. За його словами, наявність фонотеки дозволить спецслужбам у найкоротший термін ідентифікувати особи терористів, які заявляють про ті чи інші погрози.

Директор ФСБ також зазначив, що ФСБ РФ проінформувало учасників 16-го засідання РКОБ про практику роботи із заборони на території Росії діяльності організацій, що є терористичними. «Між членами РКОБ досягнуте розуміння щодо необхідності формування загального для всіх держав СНД списку терористичних організацій», – сказав Патрушев. За його словами, це дозволить більш ефективно припиняти діяльність терористичних організацій, які створюють загрози безпеці держав-учасниць СНД.

У Сочі представники спецслужб узгодили комплекс спільних заходів для захисту закритих автоматизованих систем і електронних баз даних органів безпеки і спецслужб СНД від атак терористичних і екстремістських організацій. З метою удосконалення розслідування терактів, скоєних з використанням різних засобів ураження, підготовлені і внесені пропозиції стосовно створення єдиної системи маркування вибухових речовин, боєприпасів і зброї в СНД.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus