УКРАЇНА

16:25

26.05

Влада

Зінченко закрив засідання парламенту достроково

0

Головуючий на пленарному засіданні віце-спікер Олександр Зінченко закрив вечірнє засідання парламенту. Як повідомляє «ІНФА», це пов’язано з тим, що фракції КПУ, СПУ, БЮТ і «Нашої України» вимагали обговорення питання про приватизацію «Криворіжсталі».

Зінченко зазначив, що пропозиція включити до порядку денного питання про розгляд ситуації щодо приватизації цього підприємства виносилась сьогодні двічі, і не була підтримана. Тому відповідно до регламенту це питання сьогодні більше не може виноситися на голосування. У зв’язку з неможливістю продовжити роботу парламенту Зінченко оголосив про закриття пленарного засідання.

Нагадаємо, що в зв’язку з вимогою вищеназваних фракцій розглянути питання щодо припинення приватизації гірничо-металургійного підприємства «Криворіжсталь» сьогодні вже була оголошена перерва в роботі Верховної Ради на 30 хвилин.

Вчора народні депутати Валентина Семенюк, Олександр Турчинов і Олександр Ткаченко внесли у Верховну Раду постанову з пропозицією призупинити продаж 93,02% акцій гірничо-металургійного комбінату «Криворіжсталь». Вони пояснюють свої мотиви тим, що умови конкурсу гарантують перемогу тільки одному потенційному покупцеві – консорціуму «Інвестиційно-металургійний союз».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus