УКРАЇНА

01:25

26.05

Влада

Визначено початок лінії держкордону в Азовському морі

0

Україна і Росія визначили точки делімітації українсько-російського державного кордону в Азово-Керченській акваторії. Як повідомляє «УНІАН», про це заявив заступник міністра закордонних справ України Олександр Моцик, який очолював делегацію України під час 19-го раунду українсько-російських переговорів з питань розмежування Азовського моря і Керченської протоки. Ця зустріч відбулася у Москві 13-14 травня.

За словами Моцика, українська та російська сторони домовились щодо встановлення початкової точки лінії державного кордону в Азовському морі, яка одночасно є останньою точкою лінії сухопутного українсько-російського державного кордону. Також сторони погодилися, що на умовній лінії, яка з’єднує український мис Хроні і мис Ахіллєон на російському боці, у майбутньому буде визначено точку, де закінчуватиметься державний кордон в Азовському морі і розпочинатиметься державний кордон у Керченській протоці.

Крім того, домовлено, що на лінії “український мис Киз-Аул та російський мис Желєзний Рог” буде визначено точку, яка стане останньою точкою українсько-російського державного кордону в Керченській протоці і початковою точкою українсько-російського державного кордону в Чорному морі.

За словами Моцика, залишилося визначити точні координати проходження лінії державного кордону в Азовському морі, оскільки в ньому кордону ніколи не було. Українська сторона продовжує наполягати на підтвердженні тієї лінії кордону в Керченській протоці, яка була визначена ще за радянських часів.

Наступний раунд переговорів щодо розмежування Азово-Керченської акваторії відбудеться в Києві 22-23 травня цього року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus