УКРАЇНА

10:49

24.05

Влада

Президент подбав про колишніх політв’язнів

0

Президент України Леонід Кучма доручив Кабінетові Міністрів разом з керівниками центральних і місцевих органів виконавчої влади активізувати роботу щодо підвищення рівня державної опіки, соціального захисту і підтримки громадської діяльності колишніх політичних в’язнів і репресованих. Про це «proUA» повідомили в прес-службі глави держави.

Також, відповідно до доручення, необхідно проаналізувати разом із Всеукраїнським товариством політичних в’язнів і репресованих стан виконання Указу Президента від 14 травня 2001 року № 307 “Про заходи для державної підтримки колишніх політичних в’язнів і репресованих”, почати дійові кроки для реалізації його положень у повному обсязі, а також надати необхідну фінансову та організаційну підтримку Всеукраїнським товариством політичних в’язнів і репресованих у підготовці і проведенні заходів з нагоди 15-ої річниці її створення, а також у проведенні в травні 2004 року конгресу Міжнародної асоціації колишніх політичних в’язнів і жертв комунізму в Києві та VІІІ з’їзду зазначеного Товариства в червні 2004 року в Херсоні.

Кабмінові України також доручено вирішити питання щодо подальшого фінансування видання книжкової серії “Україна ХХ сторіччя. Енциклопедія боротьби і репресій”, розпочатого Всеукраїнським товариством політичних в’язнів і репресованих, а також фінансування видання книги про зазначене Товариство.

Глава держави також поставив за обов’язок урядові вивчити питання щодо можливості збільшення кількості довічних державних іменних стипендій громадянам України, що зазнали переслідування за правозахисну діяльність, і внести у встановленому порядку відповідні пропозиції.

Кабінетові Міністрів України, Фондові державного майна України, Державному комітетові України з будівництву і архітектури, Київської міської державної адміністрації доручено вирішити питання щодо надання Всеукраїнському товариству політичних в’язнів і репресованих приміщень для Музею українського політичного в’язня в Києві.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus