УКРАЇНА

12:29

20.06

Влада

Київ залишився без статуту

0

Верховний Суд визнав законною відмову Мін’юсту реєструвати Статут Києва. Про це «proUA» повідомив директор Департаменту представлення інтересів держави в судах України та закордонних юрисдикційних органах Міністерства юстиції Костянтин Красовський.

Верховний Суд виніс остаточне рішення у справі за позовом Киїміськради до Мін’юсту України про реєстрацію Статуту територіальної громади Києва. Своїм рішенням ВС скасував постанову Вищого господарського суду України, Постанову Київського апеляційного господарського суду та рішення Господарського суду Києва, яке зобов‘язувало Міністерство юстиції України вчинити дії щодо реєстрації Статуту територіальної громади міста Києва. За наслідками розгляду справи ВС ухвалив припинити провадження у справі. Рішення остаточне та оскарженню не підлягає.

У повідомленні, розповсюдженому прес-службою Міністерства юстиції зазначається, що Київська міська рада подала на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України Статут територіальної громади міста Києва у липні 2002 року. Міністерство юстиції зробили ряд зауважень щодо змісту Статуту та відмовило у реєстрації документа. У 2002-2003 роках позов Київської міської ради до Міністерства юстиції тричі розглядався у Господарському суді м.Києва, у Київському апеляційному господарському суді та у Вищому господарському суді України.

В свою чергу, мер Києва Олександр Омельченко сьогодні в інтерв’ю журналістам заявив, що остаточного рішення щодо відмови у реєстрації Статуту Києва немає. Міський голова Києва назвав повідомлення, розповсюджене сьогодні прес-службою Міністерства юстиції, неправдивим. За словами О. Омельченка, натепер є лише попереднє рішення у цій справі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus