УКРАЇНА

16:24

18.06

Влада

Суд відбере мандати в депутатів-сумісників

0

Голова Верховної Ради Володимир Литвин звернувся в суд на депутатів, які поєднують роботу в парламенті та в урядових структурах. Про це «Українським Новинам» повідомив прес-секретар Литвина Ігор Сторожук.

За словами Сторожука, у Литвина є інформація, що деякі депутати Верховної Ради подали заяви про складення депутатських повноважень, вирішивши працювати в органах виконавчої влади. На інших депутатів-сумісників Литвин подав у суд. «Зроблено усе, що необхідно за законом», - процитував слова спікера Сторожук.

Проти кого саме подані позови Сторожук не сказав. Однак відомо, що дотепер серед депутатів є віце-прем’єр-міністр з питань паливно-енергетичного комплексу Андрій Клюєв, голова Державного комітету з природних ресурсів Микола Злочевький, суддя Верховного Суду Василь Онопенко, суддя Верховного Суду Володимир Мойсик і міністр аграрної політики Віктор Слаута.

Нагадаємо, що в березні парламентський комітет з питань регламенту рекомендував Литвину звернутися в Апеляційний суд Києва з вимогою зобов’язати депутатів парламенту, що поєднують роботу у Верховній Раді та в органах виконавчої влади, скласти депутатські повноваження. У зв’язку з тим, що депутат, міністр Кабінету Міністрів Анатолій Толстоухов вирішив відмовитися від посади міністра і перейти на роботу у Верховну Раду, питання про складення ним депутатських повноважень не розглядався. Водночас час питання про вихід Толстоухова у відставку з посади міністра Кабміну вирішується вже більш ніж два місяці (Анатолій Толстоухов вирішив працювати в Раді 1 березня 2004 року).

Відповідно до діючого законодавства, депутати не мають права сполучати роботу в органах виконавчої і судової влади з роботою в Раді.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus